ТОВ «Волинь-шифер»
пропонує найкращу продукцію

Продукція

Шифер хвилястий (Листи азбестоцементні хвилясті — ДСТУ БВ. 2.7-53-96) — найбільш популярний сьогодні покрівельний матеріал. Володіючи такими властивостями як висока міцність, мала теплопровідність, стійкість до агресивного навколишнього середовища, морозостійкість, він служить не один десяток років. Дах із шиферу при невеликій ціні і мінімальній кількості пиломатеріалів є економічним, а простота його встановлення дозволяє легко облаштувати дах будь-якої споруди.

Шифер хвилястий комплектується гребеневими деталями. Використавши їх, Ви не лише зробите покрівлю красивішою, але й надійно захистите дах від руйнування, від дії вологи та повітря.

Характеристики хвилястих азбестоцементних листів та гребеневих деталей
Параметр Лист хвилястий Спрощена гребенева деталь
Довжина, мм 1 750 ±15 1 130 (+10) (-5)
Ширина, мм 1 130 (+10) (- 5) 330(+3)(- 1)
Товщина, мм 5,8 (+1,0) (-0,3) 5,8 (+1,0) (-0,3)
Площа листа, м 1,98 ---
Площа, яку перекриває лист, м 1,55...1,63 ---
Кількість хвиль 8 ---
Довідкова маса, кг 26,1 5,8
Щільність, г/см, не менше 1,6 1,6
Норма завантаження у вагон, лист 2 400;  2 600 200

Для забезпечення естетичних вимог до Ваших послуг пропонується шифер та комплектуючі деталі, пофарбовані у різні кольори. Для кріплення застосовуються спеціальні шиферні цвяхи із захисною шапочкою під колір листа. Використання цих виробів дасть Вам значно ширші можливості при облаштуванні даху Вашої будівлі.

Висока стійкість кольорового покриття досягається за рахунок застосування спеціальних атмосферо- та світлостійких фарб, які наносять на поверхню шиферу за спеціально розробленою технологією. Це забезпечує гарантійний термін служби фарбованих поверхонь. Досягти аналогічну якість в побутових умовах практично неможливо.

Шифер хвилястий відвантажується автотранспортом і залізничними вагонами (по 2 400 або 2 600 листів у вагоні). Для забезпечення якісної доставки шиферу до покупців при завантаженні шиферу ми використовуємо дерев'яні піддони та спеціальні реквізити, або ж спеціальні металеві засоби пакетування.


Поради по монтажу дахів з шиферним накриттям